Profesonali burnos higiena

Profesonali burnos higiena Burnos higiena yra labai svarbus sveikatos aspektas. Visame pasaulyje didelis dėmesys skiriamas dantų priežiūrai, profesionaliai burnos higienai ir profilaktikai. Graži šypsena tapo šiuolaikinio žmogaus įvaizdžio dalimi. Dantų šepetėliu ne visuomet pavyksta gerai išvalyti visus dantų paviršius. Nemalonus kvapas iš burnos, nesveiki ir paslankūs dantys dažniausiai būna sergant dantų ėduoniu ir priedančio ligomis. Kadangi periodonto ligos yra neskausmingos, todėl jūs net negalite įtarti, kad turite šią problemą.
Reguliarus apsilankymas pas higienistą turi tapti įpročiu. Tik burnos higienistas gali efektyviai pašalinti apnašas ir akmenis. Higienos procedūros atliekamos vieno arba dviejų vizitų metu, priklausomai nuo apnašų kiekio. Jeigu pacientas pageidauja, tai yra nuskausminama valomį dantų grupė. Dantys yra valomi ultagarsiniu skaleriu, kuris nepažeidžia danties emalio. Šio ultragarsinio skalerio pagalba yra pašalinamos susikaupusios minkštos apnašos ir akmenys virš ir po dantenų.
Po valymo ultragarsiniu skaleriu toliau yra naudojamas vienas iš naujausių „Air-flow“ metodų. Vandens ir sodos mišinio srovę greitai ir neskausmingai šalina apnašas, išvalo patamsėjusius tarpdančius nuo arbatos, nikotino. Danties paviršius yra veikiamas per atstumą, todėl nepažeidžiami kietieji danties audiniai ir dantenos. Po šios „Air-flow“ procedūros jūs būsite maloniai nustebinti natūralia šypsena, komforto bei švaros pojūčiu burnoje. Dantys tampa nuostabiai balti.